PRIVATUMO POLITIKA

Bendra informacija

UAB DARDENTA gerbia savo Lankytojų ir Klientų privatumą, todėl garantuojame, kad internetinėje svetainėje www.baltasypsena.lt Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai.

UAB DARDENTA pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi internetinės svetainės www.baltasypsena.lt teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių.

Renkama informacija

Mums mūsų Klientai yra ypač svarbūs! Tačiau tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų pageidaujamas rezervuoti paslaugas.

Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame jų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų pageidaujamomis paslaugomis. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – susisiekti su Jumis.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis. Visa asmeninė Kliento informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Klientas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Duomenų apsauga

UAB DARDENTA stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs bei apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Visi Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

Privatumo politikos pakeitimai

UAB DARDENTA turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatym

Call Now ButtonSkambinti!